Posted by on 3 września 2018

Drs. Raport Brown i Bohan Brown otrzymują dotacje od Fundacji Coca-Cola za pośrednictwem ich instytucji. Dr Mehta zgłasza otrzymanie wsparcia od Kraft Foods. Dr Newby zgłasza otrzymanie wsparcia z dotacji od General Mills Bell Institute of Health and Nutrition. Dr Pate zgłasza otrzymywanie opłat za konsultacje od Kraft Foods. Dr Rolls informuje o zawarciu umowy licencyjnej na znak towarowy Volumetrics z Jenny Craig. Dr Thomas zgłasza otrzymywanie opłat za konsultacje od Jenny Craig. Dr Allison informuje, że jest nieodpłatnym członkiem zarządu Międzynarodowego Instytutu Nauk o Życiu w Ameryce Północnej; otrzymywanie płatności za członkostwo zarządu od Kraft Foods; otrzymywanie opłat za konsultacje od Vivusa, Ulmera i Berna, Paula, Weissa, Rifkinda, Whartona, Garrisona, Chandlera Chicco, Arena Pharmaceuticals, Pfizera, National Cattlemen s Association, Mead Johnson Nutrition, Frontiers Foundation, Orexigen Therapeutics i Jason Pharmaceuticals; otrzymywanie opłat za wykłady od Porter Novelli i Almond Board of California; otrzymanie zapłaty za przygotowanie rękopisu od Vivus; otrzymywanie zwrotu kosztów podróży od Międzynarodowego Instytutu Nauk Biologicznych Ameryki Północnej; otrzymywanie innego wsparcia od United Soybean Board i Northarvest Bean Growers Association; otrzymywanie dotacji poprzez swoją instytucję od Wrigley, Kraft Foods, Coca-Cola, Vivus, Jason Pharmaceuticals, Aetna Foundation i McNeil Nutritionals; i otrzymywanie innych funduszy za pośrednictwem swojej instytucji z Fundacji Coca-Coli, Coca-Coli, PepsiCo, Red Bull, World Sugar Research Organization, Archer Daniels Midland, Mars, Eli Lilly and Company oraz Merck. Nie zgłoszono żadnego innego potencjalnego konfliktu interesów związanego z tym artykułem. Formularze ujawnień dostarczone przez autorów są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu na stronie.
Ten artykuł został zaktualizowany 6 czerwca 2013 r. O godzinie.
Dziękujemy Drs. Kyle Grimes i S. Louis Bridges za sugestie dotyczące wcześniejszej wersji manuskryptu.
Author Affiliations
Od Wydziałów Nauk o Żywieniu (KC, MMBB, DLS, DBA), zachowania zdrowotnego (KRF), pediatrii (ND), medycyny (GD), opieki zdrowotnej organizacji i polityki (EMF, NM, BS) i biostatystyki (TM, DBA) i School of Public Health, Office of Energetics, Centrum Badań nad Nutą Otyłości (AWB, DBA), University of Alabama w Birmingham, Birmingham; Centrum OPUS i Departament Żywienia, Ćwiczeń i Sportu, Uniwersytet w Kopenhadze, Kopenhaga (AA); Departamenty Rozwoju i Studiów Rodzinnych (LLB) i Nutritional Sciences (BJR), Pennsylvania State University, University Park; Pennington Biomedical Research Center, Baton Rouge, LA (SBH); Grupa badań aktywności fizycznej dzieci, Katedra Nauk o Ćwiczeniach, Szkoła Zdrowia Publicznego Arnolda, University of South Carolina, Columbia (KM, RP); Departamenty Pediatrii i Epidemiologii, Program Absolwentów Medycznych w zakresie Żywienia i Program w Gastronomii, Sztuk Kulinarnych i Studiów Wina, Boston University, Boston (PKN); oraz Centrum Ilościowego Badania Otyłości, Montclair State University, Montclair, NJ (DMT).
Wyślij prośby o ponowne przesłanie do Dr
[patrz też: stomatolog gocław, endometrium przed okresem, cholangiografia ]

Powiązane tematy z artykułem: cholangiografia endometrium przed okresem stomatolog gocław

Posted by on 3 września 2018

Ten artykuł został zaktualizowany 6 czerwca 2013 r. O godzinie.
Author Affiliations
Wyślij prośby o ponowne przesłanie do Dr