Posted by on 3 września 2018

Organizacje te stanowią ponad 90% wszystkich szpitali zwolnionych z podatku11 Nasze dochodzenie przeprowadziliśmy przy użyciu kilku źródeł danych. Nasze główne źródło danych zawiera formularz 990 i związany z nim harmonogram H na 2009 r. (Patrz Dodatek dodatkowy, dostępny wraz z pełnym tekstem tego artykułu na stronie). Skoncentrowaliśmy się na 2009 r., Ponieważ był to pierwszy rok, w którym IRS wymagało od szpitali złożenia skorygowanego wykazu H i dla którego zgłoszone informacje były najbardziej kompletne, ponieważ wiele szpitali otrzymuje rozszerzenia do składania tych formularzy każdego roku. Uzyskaliśmy te dane z GuideStar, firmy, która pozyskuje, przetwarza i sprzedaje dane, które organizacje zgłaszają na formularzu 990 i powiązane harmonogramy. Dla każdego zgłoszenia podatkowego uzyskanego z GuideStar potwierdziliśmy, że Formularz 990 i Schedule H należały do szpitala zwolnionego z podatku, dopasowując nazwę i adres szpitala do informacji zawartych w Rocznym Raporcie Szpitali Amerykańskiego Towarzystwa American Hospital Association (AHA).
Tabela 1. Tabela 1. Charakterystyka wszystkich prywatnych, nieopodatkowanych szpitali ogólnych w Stanach Zjednoczonych i podgrupy szpitali objętych badaniem. Po tych procedurach udało nam się uzyskać dane dotyczące ponad 1800 szpitali, które na podstawie badania AHA 2009 i bazy danych GuideStar reprezentują około dwóch trzecich wszystkich prywatnych, zwolnionych z podatku szpitali, które świadczą ogólne usługi opieki Stany Zjednoczone. Pozostałe prywatne, zwolnione z podatku szpitale nie zostały uwzględnione w badaniu, ponieważ były członkami systemu szpitalnego, który przedłożył skonsolidowany raport dla swoich szpitali członkowskich (np. Kaiser Permanente). W związku z tym szpitale te nie złożyły indywidualnego formularza 990 i załącznika H. Tabela porównuje cechy strukturalne i operacyjne badanych szpitali z cechami wszystkich prywatnych, zwolnionych z podatku szpitali ogólnych w Stanach Zjednoczonych. Badane szpitale nieco niedostatecznie reprezentowały szpitale zrzeszone w systemie, ale generalnie były podobne do wszystkich prywatnych, zwolnionych z podatku szpitali w Stanach Zjednoczonych, które świadczą ogólne, ostre usługi opiekuńcze. Porównaliśmy również szpitale badawcze ze wszystkimi prywatnymi, zwolnionymi z podatku amerykańskimi szpitalami w odniesieniu do lokalizacji szpitali w dziewięciu regionach w USA i nie zaobserwowaliśmy znaczących różnic.
Połączyliśmy zgłoszenia szpitalne w IRS z danymi z ankiety AHA z 2009 r., Plikiem zasobów obszaru z Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej oraz plikami z Centrów Usług Medicare i Medicaid. Łącząc te dane, stworzyliśmy profil dla każdego szpitala, który obejmował zgłoszone wydatki na świadczenia dla społeczności, cechy instytucjonalne oraz odpowiednie cechy społeczności i rynku.
Środki wspólnotowe
Wykorzystaliśmy siedem środków, które szpitale zgłosiły na harmonogramie w 2009 r. Środki te są opieką charytatywną (tj. Subsydiowaną opieką dla osób, które spełniają kryteria opieki charytatywnej ustanowionej przez szpital), nieopłacone koszty dla sprawdzonych programów rządowych subsydiowane usługi zdrowotne (tj. usługi kliniczne świadczone z powodu straty finansowej), usługi poprawy zdrowia społeczności i działania społeczności / świadczeń (tj. działania prowadzone lub wspierane w wyraźnym celu poprawy zdrowia społeczności, takie jak prowadzenie lub wspieranie szczepień przeciwko dzieciom w inny sposób; wysiłki), badania naukowe, kształcenie w zakresie zawodów związanych ze służbą zdrowia oraz wkłady finansowe i rzeczowe na rzecz grup społecznych (tj. składki na przeprowadzenie dowolnej z czynności sklasyfikowanych jako świadczenia wspólnotowe w załączniku H)
[hasła pokrewne: klasyfikacja chorób człowieka, darmowe leki dla seniorow, rooibos zielony ]

Powiązane tematy z artykułem: darmowe leki dla seniorow klasyfikacja chorób człowieka rooibos zielony